Reply on: Darro-DIESEL #30481:
A čo keď nám ich zoberú, no len na čas a vrátia sa ako žlté?! Také ťa nenapadlo? K plničke to majú z 4. kolóny zatial najbližšie.
Prototyp uz v 1990-tom existoval (1930 tusim, samozrejme nie ST este vtedy), staci pokracovat...
Niektorym vozom by sa tym aj zlepsila akceleracia
(ked si spomeniem na taku 4895), a kazdopadne by boli hlukpohlcujuce, vzduchcistiace, a vydrzali by desatrocia
TeBeCe
2626 s duhovymi zrkadlami z 2938
3515 na 35
na 7113 hlasenie zastavok nepocut a nefunguje ani dverova vystraha na 2. dverach, co je dost neprijemne pri sile a rychlosti tych dveri ked clovek stoji na schodoch....