No ja som tu tycinku DOTS nekupil, ochutnal som ju v Trescu, kde bola nejaka promo. Nebola zla, ale z iniciativy by som ju nekupil. Vlastne nekupujem vseobecne ziadne tycinky, ja neviem, mne to nejako extra nechut. Radsej si dam jablko. ?
Mozno aj bola na nejakej linke.. To, ze bola prazdna len potvrdzuje tichu intuiciu vlkov, ktore su v podstate len plachymi zvieratami a snazia sa svoj zivot chranit, pokial sa da ?
Zdenko
Posledny 93/9 je 4829 a 15:50 bol na L82 ZV 3604.