Reply on: TeBeCe #30408:
Hulis ani o tom nevies ? Ked uz, tak Rozlet bombarderov ?

ale hned ako bude foto tak ti poslem, ak to moze byt aj neskor
Je mozne, ze diskusiu presunieme na zvlastny server, ale to ma len teraz napadlo a este som to ani nikomu nespominal. O inzerciu na diskusuu asi vela ludi zaujem mat nebude

Tomáš
? Ďakujem ?
Dnes sa zmenila trasa autobusu HYPERNOVA ja som este vacsiu demenciu nevidel. Toci sa to kolo hypernovy asi 5 az 6 minut-no na grc mi je z toho.... ?