Reply on: Andy #30413:
Ty si Unionbanka..

ale hned ako bude foto tak ti poslem, ak to moze byt aj neskor
Je mozne, ze diskusiu presunieme na zvlastny server, ale to ma len teraz napadlo a este som to ani nikomu nespominal. O inzerciu na diskusuu asi vela ludi zaujem mat nebude

TeBeCe
hmm, preco v tej novinke stale citam "Rozmach Bombarderov"? ? ?