Reply on: TeBeCe #30389:
čo tá 1613? už sa tým niekto viezol? Frenky? Ako to vyzerá? Ktosi tu spomínal (Frenky?), že 1612ka je dobre spravená, chcel by som sa ňou previezť, ale zatiaľ som ju nikde nevidel jazdiť. ?
Len som chcel trosku poprovokovat


Mat3j
http://www.joj.sk/tvarchiv/video/?video=11564