Reply on: fobust #30370:
Myslim, ze vdacnych je daleko daleko viac (je asi zbytocne vraviet, ze sa medzi nich pocitam tiez), len sa malokedy ozyvaju... ?
?
.
Poradie som z oprotiiduceho voza 1306 nedokazal zistit
priselec :)