Reply on: priselec :) #30365:
): Toto tu je kusisko dobre odvedenej roboty - a tiež možnosť nadväzovať spoluprácu v oblasti dopravy dobudúcna, začínať dialógy, zaujať ľudí... ? Webmajstra Tvojho formátu tu treba - a toto tu je niečo ako "dieťa Tvojich rúk" - a od dieťaťa sa ruky preč nedávajú; maximálne v prípade, ak sa nájde adekvátny adoptívny hlavný webmajster. ? ?
?
Momentalne dost uvazujem nad tym, ci mi za to stoji nim byt... Takze sa este uvidi
frenky