Reply on: TAXI TAXI #30206:
Mne to az take problemy nerobi cakat 5-10 min na dalsu. Problem je v tom ze ak ta jedna vynecha co sa stava uz skoro pravidelne tak na poslednnych zastavkach v DNV to v nej potom vyzera ako v konzerve sardiniek. Chudaci ludia co blizko tych zastavok byvaju. Ku prikladu dnes sa znovu dve 21-cky pokazili, 1. odchod 7:25 z DNV vynechala, druha bola rano hradena vozom 3604. Inak ta 1405 je uz poriadny srot. Najvyssi cas aby ju na GO poslali. Dnes som mal to "potesenie" na 21.
Andy
- 6618 na 201 ma stale pokazeny zvoncek pri 2. dverach, tak, ze pri kazdej nerovnosti pri rychlosti vyssej ako 20 kmh to piska ako keby vodic zatvaral dvere, robi to uz minimalne niekolko mesiacov a je zaujimave, ze si to ziaden vodic ani nik podobny nevsimol. Asi budem musiet napisat oficialnu ziadost, nech to opravia