Kuaaaa... Dnes na linke c.92 ako vzdy, voz 4505 a to je nieco neuveritelne... ? v tom sk . . . e . om hnilom vraku je tolko smradu ze to neni mozne ?, na 100% ma deravy vyfuk a dobre vela toho pusta do vozidla... ? ? ? ? ? ? to je to za co si platime. Aby nas otravili v autobuse... este linka c.92... (45min. trat) ani sa necudujem ze tam polovica cestujucich ? (ale to bude skor tym ze tam cestuju Workoholici z VW ? ). Keby som mal tu moc tak ten vrak polejem benzinom a podpalim, hnus hnus hnus... boze kedy to odstavia k Slovnaftu a rozkuskuju na sr.čky.
...
Andy