Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Vševedko #30044:

Mas pravdu.
Reply on: ima #30047:
A ešte jedna otázka vzhľadom na dosť zriedkavé meno - neráčite (resp. neráčila ste) sa volať Dovinová?
Reply on: ima #30047:
Hm, a prečo ste šteňa bytového psa nedali do tašky? Normálny postup je taký, že sa nástup so psom HLÁSI vodičovi pred nastúpením do vozidla a PO UDELENÍ výslovného súhlasu vodičom sa nastupuje NÍM URČENÝMI dverami. Keby ste tento postup boli dodržali, boli by ste sa dozvedeli už pred nástupom do vozidla, že pes (aj šteňa a aj bytové, len tak mimochodom, viete aké plemeno psa má na svedomí najviac zranení človeka?) bez košíka smie byť prepravovaný len v uzatvorenej schránke.
Slušnosť nadovšetko ale ja na Vašej reprodukcii výroku vodiča nevidím nič arogantného a taktiež nevidím dôvod, bay Vám vodič niečo šepkal do uška.

P.S.: Autor odpovede nie je pracovníkom DPB, rovnako ako toto nie sú stránky DPB.
Reply on: Vševedko #30045:
stalo sa mi to v sobotu, išla som 50-tkou(resp. chcela som ísť). Mala som bohužiaľ so sebou aj psíka. Má len dva mesiace a išli som mu kúpiť košík, pretože s ním pôjdem na dlhšiu cestu. Toto je len šteňa bytového psa, takže som ho vzala na ruky a vošla do autobusu. Po chvíli prišiel ku mne šofér:" Keď ten pes bude mať košík potom môžte vojsť do autobusu." Viem, že nevedomosť neospravedlňuje ale dalo sa to povedať aj menej arogantne a hlavne to nemusel počuť celý autobus.
Vševetko: Ale veď ja viem ako to je z tými vodičmi ale ja hovorím že aby ten autobus bol pridelený na č.406... a k tomu že niekto z mojej rodiny robí v DPB, by som nerád rozliezal.
Reply on: Ima #30043:
Máte v úmysle predniesť aj niečo konkrétne?
Reply on: fobust #30040:
Ja sa bigmaca nemusím pýtať, ja to viem. Ja som len chcel vedieť, či vieš aj niečo viac, než si sa od bigmaca dozvedel.
A keď máš na základe takýchto vecí predsudky (mne tiež 7303 nesedí ale nie z dôvodu nejakého jednoho merania na brzdovej koľaji), tak sa spýtaj na osudy vozov 7743 a 7771 na brzdovej koľaji a potom mi oznám, či sa bojíš aj v T3?
A teraz niečo na šoférov. Asi nie je ľahké pracovať celý deň s ľuďmi, ale takmer vo všetkých zamestnaniach kde som pracovala nám vtĺkali do hlavy slušnosťk zákazníkom. Prečo to nerobia aj šoférom autobusov? ?
Reply on: n #30008:
Lebo je to tak aj v zastávkových CP.
Reply on: n #30008:
Hej, hej.... ja som mal na mysli vnútorný transparent
Reply on: Vševedko #30039:

Spytaj sa Bigmaca, rad ti povie. Zaiste s tym nieco spravili, ale tazko sa zbavim takeho predsudku voci tomu vozu... ?
Reply on: fobust #30034:
Aké boli skúsenosti na brzdovej koľaji v JD? A myslíš, že od tej doby s tým nič nespravili a dráhový úrad podplatili???
Reply on: TeBeCe #30037:

Ja by som tieto vozy testoval na linke 10, ktora by takto sporadicky premavala mimo platneho CP. Substrat vie kadial to jazdi, trasa je to priamo idealna na test vozov.
Reply on: Mike #30035:
na dvojkostvorku su vzdy nasadene taketo skusobne vozy...ten vodic dvojkostvorky testoval prve dni aj T3B, T3P,...
Reply on: Mike #30027:
hlasenie nie je o nic lepsie ako v ostatnych T3P,B,S,Mod...je pocut, ale mohlo by byt aj viac. teraz som to otestoval.

tie pazvuky v 7303 su fakt zaujimave....
Reply on: fobust #30034:
Neviem, vodič vyzeral dosť sebaisto ?
Ale rozbiehal sa s tým veľmi pomaly. (ináč sa asi ani nedá)
Reply on: Mike #30033:

No toto... A to sa s tym neboja ist viacej ako 30 km/h, najma po skusenostiach na brzdovej kolaji JD? ?
Reply on: fobust #30025:
Si predstav, že aj áno (teda keď som nim išiel na 4/10 o 8:38). jeden z dôkazov je aj to, že dokázal ísť na +1. ?
Reply on: COLOR #30029:

Podla mna to nie je vlozene poradie. Ale asi maju povolenu zadnu kuplovacku pre priad ze by to niekde "necakane" vykapalo. Aby to mali rychlejsie nakuplovane. ?
Reply on: TeBeCe #30026:
Mám pocit, že ten voz má aj namiesto RÁDIOVÁ RÁDIOVA, ale nie som si tým tak istý. Každopádne tam takých blbostí má viac.

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.