Reply on: COLOR #30001:
Hehehe Dakujem, to je este lepsie jak ked mam narodeniny ? Inak kto vie ci aj tie kratase budu take zlte ked bola zlepena ta dracikova reklama!
Len sa bojim o moj najoblubenejsi voz z 3.DPA 3604!!! ?
DIK!!
Takze bud si slepy alebo ano ?
Andy