Reply on: J #29980:
a ja sa pytam, ako dlho??? Dobre, neviezol som sa, nemozem hodnotit, ale spomen si na mna o par mesiacov, ked to bude rozbite, rozhrkane a spinave. (ciez ako na Trnavke) ? Ak to tak nebude, budem velmi rad a mozno potom zmenim nazor na dennu udrzbu v Petrzalke... ?
n