Reply on: J #29980:
a ja sa pytam, ako dlho??? Dobre, neviezol som sa, nemozem hodnotit, ale spomen si na mna o par mesiacov, ked to bude rozbite, rozhrkane a spinave. (ciez ako na Trnavke) ? Ak to tak nebude, budem velmi rad a mozno potom zmenim nazor na dennu udrzbu v Petrzalke... ?
frenky
A mechanici na Trnavke tiez museli makat, ked prisla taka 2819, vsak to bolo nepojazdne. "U nas" to bol vcelku dobry voz (1831) a teraz, ked sa to vratilo na Jurak je z toho strasny poruchovy srot...
A nehovor mi, ze ste dostali len zle vozy od nas, co taka 1210? Hmm? ?