prve dni skol. roka vzbudzuju dojem ze novi prvaci chodia do skol na autach .... same zapchy. Dostat sa zo Slavicieho udolia na Patronku resp. Kramare linkami 32,30,37,92 je rano okolo 8.00 zalezitost pol hodiny, hoci v noci to 518 zvladne za 2 minuty.


d3k0
21/8 - 27/4 (05.20)
21/8 - 27/5 (13.20)
21/6 - 27/6 (21.20)
Kto sa chce pobavit, pozrite si CP 81ky z Technopolu smer Hlavna stanica. V SO a NE je jeden drobny rozdiel - jeden ranny spoj ide o 2 minuty neskor...