Reply on: Darro #29674:
To treba linku číslo 210 v máji budúceho roka potiahnuť cez most Košická do Petržalky do Ovsišťa a takisto ju predĺžiť na Hroboňku.
A tým, že sa točí v meste, tak aj získava meškanie. Podobne aj 6 a 14. 11 a 12 majú aspoň dosť dlhú trasu.
Darro