Reply on: R3YQYQ #29648:
Neprehanas to trochu, chlapce?
Ja som tadiaľ raz prechádzal cez cestu a trvalo mi to asi 5 minút, takže viem, že to nemá zmysel. Navyše keď je pár metrov odtiaľ podchod, a dalších pár metrov prechod so semaforom... Tak jej treba...
na prednom kridle prvych dveri chybaju zelene pasy, evidentne boli menene.
4 minuty za nou ide 3628 na /3...
COLOR