Reply on: R3YQYQ (pitto32) #29637:
Pozri si na JOJke, že kde prechádzala. Tá by si zaslúžila minútu hluku..
Ja som tadiaľ raz prechádzal cez cestu a trvalo mi to asi 5 minút, takže viem, že to nemá zmysel. Navyše keď je pár metrov odtiaľ podchod, a dalších pár metrov prechod so semaforom... Tak jej treba...
na prednom kridle prvych dveri chybaju zelene pasy, evidentne boli menene.
4 minuty za nou ide 3628 na /3...
COLOR
http://www.joj.sk/tvarchiv/video/?video=11329 - Domace spravy + spomenuta nehoda 1408. Chudak vodic, bolo vidno ako strhol riadenie a zabrzdil az v protismernom pruhu ?