Reply on: Darro #29453:
Šofér má ísť tak akurát, ani rýchlo ani pomaly. Bo keď ide rýchlo získa náskok, keď pomaly, tak zas meškanie. Ani jedno z toho neni dobre. Okrem toho, nespomínam si, že by som tu niekedy bonzoval vodiča, ktorý išiel pomaly, ak hej, tak mi to prosím pripomeň (prosím neber to tak, že si nespomínam naschvál, fakt si teraz nepamätám na taký príspevok).A k tej D2 - no to už s tým sa treba zmieriť, že sú v špičke nepriepustné ulice (a niekedy aj mimo nej). A viem aké to je meškať kvôli tomu, už sa mi párkrát stalo, že som meškal do školy kvôli tomu, že autobus mal meškanie.
a mozno budu aj BUSE, ale teraz uz nie su.
Co so 4400?????????????
Andy