Reply on: Z #29379:
Potom už nie je čo riešiť - vďaka za usmernenie. Predpokladal som totiž nejakú ochranu, ale nemal som presné info ?. A k tomu údajnému zrušeniu ,,plyňákov" na letisko - ak sa naozaj v EÚ taká norma pripravuje, potom to bude víťazstvo byrokracie nad rozumom... (v železničnej osobnej doprave už stihli smernice EÚ napáchať neplechu)
mike