Reply on: S499.1023 #29013:
Ja mám hladať ten problém alebo Prešovčan? Čo to len od 1.1.2005 budú tiecť na východ peniaze z Bratislavy? Galiyosha tu už spomínal východné Nemecko, Portugalsko, Grécko. Môj osobný názor, že jediné na čo by mali ísť bratislavské dane je na rozvoj infraštruktúry, priemyselných parkov a vzdelanosti. Na nič iné.Prežrať by mali len toľko koľko vyprodukujú.Re #29057 fobust: Snáď okrem 999. o asi chceli demonštrovať, že ten tunel (myslím 24Tr) je naozaj potrebný.
Re #29102 Darro: Hehe, že by sa 4.DTP postarala o to, čo 1.DTP nevedela ?
Re #29108 Tomas: Ja ešte sedem rokov. Určite pôjde na GO na plyn. Jedine že by Zlíner opísal "prosím vyřadte to" ? ?
Darro
Mike: Takže už to viem prečo je to 4100 a nie iné číslo... lebo z evidenčných záznamov by nezapadal do kategórie podľa typu. Je tam este viac dôvodov ale to je asi taký najpodstatnejši.