Reply on: Mat3j #29101:
Vies co chlapce??? Ty srandujes? Ty pises o Busoch? a to kedy? ja tu nic take nevidim. Ja neviem co ty robis vo svojom volnom case, ale asi si das dispecera a pises si sam zo sebou ? A nezabudni napisat zbohom ja uz sem chodit nebudem... ?
spokojný čitateľ
Cestujete niekto aj nočákmi? V ktorých sú SBS-kári? Aj v 504-ke alebo len na petržalských? A tipujem, že preventívne sú aj na 505-ke. Je cestovanie nočákmi bezpečnejšie?
Ja s nočákom chodím iba na Štedrý večer babke a to je v pohode. ☺