Ad:obmedzovac:
IKarus 435 da maximalne 82 Km/h asi niekto sedel v lietadle ked to islo 90Km/h... ? Alebo potom z kopca by to aj mohlo ist, ale tomu by padli remene, pretoze To by preslo hranicu 2500ot. Dalsia moznost este, ze by isiel s toho kopca na NEutrale, ale to pochybujem ?
IKarus 435 da maximalne 82 Km/h asi niekto sedel v lietadle ked to islo 90Km/h... ? Alebo potom z kopca by to aj mohlo ist, ale tomu by padli remene, pretoze To by preslo hranicu 2500ot. Dalsia moznost este, ze by isiel s toho kopca na NEutrale, ale to pochybujem ?
J
Re #28785 Ike: Petržalke zobrali tento rok niekoľko vozov, ktoré teraz jazdia na prvej kolóne ako CNG. Takže iba vrátili čo si požičali.
Re #28815 spokojný čitateľ: A čo rádio B1. To je tiež iba pre Bratislavu.
Nemali by sa tie obmedzovače dať odstaviť na vozoch, ktoré jazdia po cestách kde je povolená rýchlosť 90km/hod. Niečo ako Pražská L100 s upravenými Citybusmi a rýchlosťou 100km/hod. Uravilo by sa istý počet vozov (podľa počtu poradí) a priradili na linky. 37, 29, 21, 91, 191, 53,...