Ale prosim ta, metro v BA je uz davno postavene, musi byt, ked sa o nom tolke roky rozprava. Teraz uz len doladuju posledne detaily, ako napr. automaticke znizovanie stropov na podzemnych staniciach (Obchodna, Sturova) ? ? ?
Tak som bol teda na dvoch miestach o 9:30, no ani jedno som si netipol správne. Potom akurát cestou domov som o 9:45 24Tr videl ísť okolo ASMN na Ul. 29. augusta. Bolo v ňom dosť ľudí.
z vyjadrenia Zachara Jana: "Nasadíme ho do kopcovitých terénov, kde sa uplatní ako trolejbus, a potom už ako autobus pôjde po rovine" mi vyplyva ze 24Tr budu skusat na linkach 32 a 49 ?
TeBeCe
Na Štúrovej ulici sa prepadla vozovka, hrozí ďalší pokles
http://dennik.pravda.sk/sk_dennik.asp?r=Cbratislavab&c=bratislavab_1_2&iddiskuse=skd43463