Reply on: Darro #28652:
Ale to nám tú nejazdilo po Petržalke metro na diesel na rozdiel od trolejbusu na Dlhých dielov.
ono sa totiz (dufam) doftedy vymeni politicka garnitura a zasa budu ine "plany" a "projekty". Taktiez si myslim, ze ten duobus je holy nezmysel, potrebujeme azda dalsi druh vozidla, ktore je znacne komplikovane, ked sa nevieme postarat ani o to co tu mame dlhe roky?!
Ale na druhú stranu je aj veľký rozdiel medzi "by mala byť" a "nebude".
Darro