Andy: 24tr je tu do 8.9. a dovtedy bude sa prezentovať po celom meste pre občanov. hovoril mi to dnes jeden človek, ktorý tam bol. Inak možno už dnes bude na TA3. Takže neboj sa raz sa s ním zvezies.
ci vravis ze ta sa uz rozpadne aj sama ?
Andy
Zajtra sa o 9:30 bude prezentovať pre iné dopravné podniky. Ešte tak zistiť kde... Ak to nikto nezistí, idem na SNP a dúfam, že to tam bude...
Lebo mám obavy, či to skutočne od tej soboty niekde bude a či trolejbus nepôjde naspäť...