ja som skusal par krat kukat vypravu z balkona, lenze prisla jar, prislo leto a uz som prd videl. Mam stromy pred balkonom a vidim strane maly vysek na ceste. ?
O nejaký čas sa bude nová zastávka pri parkovisku pred VUZ PI-SR a vytvorí sa nový jazdný pruh pre autobusy a odbočovanie na križovatke Racianska-Pionierska. - tak to znie v majetkovoprávnej dohode medzi VUZom PI-SR a medzi mestom Bratislava.
Zdenko: hlavne sa snaz o to, aby ta vyprava bola aspon trocha doverihodna. A mne osobne nejede pri vyprave o kvantitu, ale o kvalitu. Ja sem mozem nahadzat milion patsto vozov a nikomu to nic neda. Ale mozem sem napisat dve - tri linky, ktore som monitoroval dajme tomu 3-4 hodinky a tym padom viem, co sa tam dialo, a to si myslim da viac niekomu, ked sem pride a pozrie si co vypadlo, preco to vypadlo, ako par nesuvislych informacii, ktore nemaju ani hlavu, ani patu. ?
Frenky: To kto robí výpravu takým vadným spôsobom že stojí na mieste? Bože to by som asi umrel... ja ked stiham pozerať no skôr rozoznávať tak ju robím presne ako ty. A ja som taký že aj ked ju už viem tak buď sa mi cez wap nechce toľko písať a teraz net nemám lebo je leto a je to zbytočnosť ked som minimálne doma.
COLOR a ohladom toho manazera. Ja ani neviem, ze by si to tu spominal v predoslich prispevkoch. Ja som narazal na tu nasu nedavnu spolocnu diskusiu cez ICQ ohladom Vecernika. Tam si sa staval do vseliakych pozicii. ?
No a teraz, neviem, ci tu uz niekto spominal 7907+08, inak vcera na 5/5.
A rozhodol som sa, ze vam, trosku v pomozem (samozrejme v dobrom). Chapte to tak, ze na CP z L1, 5, 12 sa uz pracuje a coskoro budu k nahliadnutiu, potom sa moze z vas niekto podujat upgrade-ovat stare udaje.
A este nieco? Nechceli by ste mat na stranke vo fotkach logo DP, lebo ja ho mam a MAX ho uz videl. Samozrejme, ako bonus nejake tie tabulky a cisielka.
Hahaha! Nejaki impotenti sa "pohrali" s prenosnym znacemim na Racku a tak tam ostala visiet 3508, zasahoval aj dispecer 56... Inak 401 asi celu noc zasahovala, lebo ju nebolo vidno na jej fleku ani nikde.
No môžem súhlasiť len s pruhom pre BUS. Inak keď sa začínala stavba ešte stále platilo metro a že pôjde pod Dunaj a skutočne nie je jednoduché zmeniť len tak projekt. To sú zdĺhavé procesy a s výstavbou mosta by sa po tejto zmene nezačalo ešte ani v týchto dňoch. Boli vyhlásené tendre, zabezpečené pôžičky, financovanie,... To nie je len tak ako si fandovia MHD zmyslia.
Okrem iného stavať most s priestorom pre nosný systém, keď ešte nevieme aký to ten nosný systém bude a či niekedy bude viesť v trase mostu Košická, bez projektou, len s ideou, že by to tam mohlo byť?! Neviem, neviem, to by nikto neobhájil a peniaze na to nikto nevybojoval. Tu sa netreba pozerať len na stavbu a možnosti, ale aj politiku, byrokraciu, postupy a peniaze. Teraz varianta 2+2 bude stáť viac ako 4mld a varianta 3+3 by stála tak 5,5mld. Na to štát ani mesto nemá. Mesto by skôr malo iniciovať zmenu "štatútu" Prístavného mosta a ten spraviť 3+3 alebo 2+2 + bus pruhy.
ti mantaci co boli schopni navrhnut vystavbu dalsieho mosta v tvare 2+2 jazdne pruhy bez akehokolvek priestoru pre vyhradeny pruh pre verejnu dopravu, priestoru pre nosny system (a to ta spolocnost ten nosny system mala este k tomu aj stavat) a pod., tak su schopni navhnut podla mna cokolvek, len aby vykazali cinnost a dostali peniaze...
Ked budu k menam aj adresy, mozes si ich niekto niekedy niekde pockat a mozu pekne schytat (najlepsie posprejovat ich vlastnym arzenalom hlava-nehlava )
dal som na xvilu dole apacha, lebo som potreboval spracovat logy ktore uz nabobtnali za tento mesiac (ako uz obvykle poslednych par mesiacov) na 2 GB a odstahovat prec a nemohol som cakat kym to na konci mesiaca spravi automaticky script, lebo apache ma akosik problemy s logmi > 2GB
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Darro