Reply on: Logos #26632:
Mieris nespravnym smerom - dopravne prevadzky nerozhoduju o svojich vykonoch, vykony su im nariadene, oni len vykonavaju to, co maju prikazane, a nemozu si dovolit svojvolne ich znizit ani zvysit. A o tom, ake vykony budu nariadene, musi niekto rozhodnut... a ten niekto je zasa limitovany moznostami penazi a vzkm, takze ked sa chce niekde pridat, musi sa zakonite inde ubrat... a o peniazoch a vzkm sa nerozhoduje na pode DPB... ?

Prepac, preklep. Inac vcera som ti asi 3x volal, no nic. Kvoli L32, tak tu ju mas.
Prosim, Vy ako povolani ludia, mozete mi vysvetlit ci je tu daky vyssi ciel, preco vodic odoprie sluzbu zakaznikovy, ktory ma zaujem oznacit si cestovny listok v autobuse a tak Vam prispiet svojou troskou do pokladnice, popripade ma zakupenu elektricenku a tym aj Vase sluzby (!), ktore mu su takto odoprete, nedodane! Alebo tu nie je vyssi ciel ale iba obycajna arogancia a lahostajnost? By ma zaujimalo ako by pani soferka z 80-tky reagovala, keby si kupila chladnicku za ktoru zaplatila (v nasom pripade elektricenku) a firma by jej ju jednoducho nedodala, pretoze nestiha dalsie rozvozy tak ju jednoducho vynecha.......dakujem za Vasu odpoved a pozdravujem milu tetu autobusarku vdaka ktorej som nestihol prist do prace, co jej pravdepodobne poslem na preplatenie ked si neuvedomuje svoje arogantne konanie....S pozdravom Kevin, a dakujem vsetkym soferom, ktori svoju pracu vykonavaju podctivo, chvala bohu je Vas zatial dost ?
SpEcIaLnY