Reply on: 353 #26150:
Tak já mu ji někdy, až bubu mít do Pfefferkuchenstadtu cestu, koupím. Nebo ji kup Ty (zlevněnou) a já ji někdy vyzvednu.
) a zbytocne tak namiesto 8 Kc listka pouzil listok 13 Kc. Sice som ziskal este jednu zonu naviac, ale tuto som aj tak nevyuzil...
si
Re #26123 galiyosha: auto este nemam, takze nie, a ked budem mat, tak potom nech si ich uz tocia kde len chcu, mozu ich aj uplne zrusit ? (pripojim sa asi k fobustovi co nadava na vysoke cestovne...