Reply on: Z #25786:
Krasny priklad ze sa tam otoci. Ale zmestit tam 4 klbaky je nemozne. Dva v pohode, tri este ako tak (zalezi na sikovnosti vodicov ako vyuziju priestor). Ale nic neprekaza stvrtemu ostat vo vystupisti.
a hlasitost bola naozaj dobra.
COLOR
- Linka 94, 4850: Nastup zadnymi dverami, nakoniec som vymakol miesto uplne vpredu
- prestup zastavka Dvory, linka 84, 4819: Nastup zadnymi dverami, v stvorke ma vitala kopa bordelu, niekto luskal pistacie, bola tam hora omrviniek, no grc. Chytil som flek za tretimi dverami napravo. Sklo predo mnou bolo strasne uvolnene, zeby to bolo tym, ze horna tyc co ho mala drzat mala ulomenu tu blbost, do ktorej sa skrutkuje aby drzala? Okrem toho to sklo bolo vselijako provizorne upevnovane v drziacikoch novinami a dalsimi debilinami. Radsej keby tam vobec nebolo. Dvere ani nehovorim, nikto pri nich nestal a na kazdom vymole sa uz-uz isli otvorit. Nastastie, vzduchu bolo dost. No grc.
- prestup zastavka Jungmannova, linka 81, 4849: takze nakoniec som dobrym prestupom predstihol linku 81, na ktoru som zo 4850 nestihal na Zoske prestupit. Voz celkom v pohode, len ma zarazilo, ze na paneli na kabinke za vodicom je prisevitnymi samolepkami nalepena nejaka reklama na kruzky v MC Nove mesto (4. DTPA?). Uz som nemal naladu vsimat si nedostatky...
Nemam v umysle kritizovat 4. DTPA za sucasnej situacie, aka v DPB vladne, mam v umysle kritizovat DPB. Aj v 4. DTPA sa najdu dobre vozy... Lenze tych zlych je asi 5x viac. A Z, nehovor mi, ze ako sa snazia