Reply on: fobust #25791:
Ved stacilo by upravit grafikon, nech si stoja pri Auparku.... ?
Vodicovi v kabinke svietil papierik s napisom "MAX 50 km/h!", blikala prevodovka, tah motora nebol velmi silny. Vodic isiel velmi dobre a nacas, na Zochovej sa uracil otvorit kabinu a poradit slepcovi (uz som vstaval zo sedadla) aka je to linka...! To sa nevidi kazdy den!!! Ak by to nemalo byt standardom tak by som mu navrhol extra premie. Lenze - malo by byt.
Ja sa tiez snazim aby som si zaplatil elektricenku.
a hlasitost bola naozaj dobra.
Darro
? Hehe na X12 4vozidla z linky c.84 a 1voz z linky c.94 a 1voz z linky c.85... ?
A 4204 z linky c.84 na linke c.95 byma zaujimalo co to potom dnes jazdilo na linke c.84 ked tam chybalo 5 vozov... asi 4911 a 4405 a 4403 hehehehehehehehe ? ? ?