hmm, podla mna je to Limbova ulica a nie Zahoracka...po Zahorackej nepremava MHD
7704 som stretol na Borskej ako Sluzobnu jazdu smer KV/Dubravka.
http://www.imhd.sk/~color/foto/7106/20040625084016.jpg
S499.1023
Aj s výhybkou máš pravdu ale zažil som, že sa náhle cez ňu muselo ísť. V BEÚS-e sa vždy čakalo na nejaký priekak. Však aj Eleganciu začali riešiť až keď tam R.I. pri výkoľaji zabil dvoch ľudí. Mojmu partnerovi sa zase stalo, že mal ísť z Nám. SNP do Tunela ako prvý a zostal tam visieť, bo nebol uzemnený ? .