Reply on: Darro #25506:
no teraz si ma dostal, hamba, ze neviem, ale ja si to myslim presne naopak.. v D1/3 je mavanie s paprcou, ale ja mam posledne zmenove listy tak z pred 2 rokov.. newa, ak nezabudnem zistim, ked nie teraz tak na jesen na skoleni 8))))
n
Re #25487 Darro: ty pocuj a to s tou paprcou resp. bez paprce neplati nahodu len na nocakoch?