Pred 13:45 na Prievozskej stali trolejbusy, lebo pri GJH asi spadol na stavbe autozeriav na niekoho, bolo tam plno sanitiek, policajtov, dopravne nehody, vrbusti a trolejbusy stali. Premavala aj nahradna doprava. Bud to bolo uzavrete alebo sa tym nejako strhlo vedenie, kedze tam boli aj vrbusti.. Je tam prikryta jedna mrtvola.
Mohlo ist o 3626 na 50/6, iny drak som tam nevidel. Ked som s nim cestoval (odchod 12.39 z Auparku), mal pravdepodobne nejake problemy z privodovou rurkou od plynu, pretoze ked odchadzal zo zastaviek, pohol sa asi po 5 sekundach, ako dupol na plyn a sem-tam mu aj zhasol motor a musel znovu nastartovat a este mu cosi v podvozku aj hrkalo...
Re #22708 TAXI TAXI: Hej, som rad, ze si dalsi, ktory sem dava vypravu, len tak dalej, mne pomahaju najma tie 50tky, hoci su zial bez poradi. Dik.
Re #22721 COLOR: Vcera 3517 X50!
Re #22724 Darro: Preto som si na tej 6242 nevsimol ziadny znak po nehode...
Cez vikend som bol vacsinou na 50tke a moc zaujimaveho som toho nevidel, ale chcem pochvalit vodica 50/3 3002 v sobotu, ktory ma pockal napriek tomu, ze som dobiehal na zastavku na znamenie a este aj jazdil vyborne a celkovo aj ten bus mam dost rad. ?
>Mam aj vypravy ale vela kompletnych nie je takze ak ma niekto o nieco zaujem, dam to sem(napr.linky 50,39,89,206,208...). Ohlaste sa!
Tak to vezmime po rade:
1) Nepamätám sa, že by som niekedy zosmiešňoval alebo kritizoval teba, skús mi pripomenúť, o čo šlo.
2) Tomáša som tiež nezosmiešňoval a kritizovať jeho názory mám právo, vieš? A nie za jeho názory na čistotu ale za jeho názory na výzdobu vozidiel. To je moje úplne legitímne právo. On má hysterické reakcie, nie ja - napr. "každý má právo na svoj názor a do toho ťa nič" - necítiš tam akosi logický rozpor
3) Fobusta som zosmiešňoval preto, že sa s ním osobne poznám a určite to znesie a nedostanem záchvat keď si zase vystrelí on zo mňa, okrem toho som ho už viackrát osobne upozorňoval, že nemá šíriť neoverené informácie ako hotové veci.
To s tými fandami som teda nepochopil ale názor na design vozidiel nemá s fandovstvom nič spoločného. Nemám nejaký nadradený pohľad na fandov a o nejakých kontaktoch som nehovoril vôbec - je mi srdečne jedno, kto má aké kontakty. Podstatné je to, že ja mám naštudovanú nejakú tú literatúru napr. o tom, či sa cestujúcim viac páčia čisté a unfiormné vozidlá alebo cigánske kamióny.
S499.1023: Som vychovany tak ze nemusim zosmiesnovat inych ludi a nie to este na FORE. Povedz im to osobne alebo mailom, koho? Fobusta, Tomasa, mna a boh vie koho este. Mna napriklad ze trepem o 6242, Tomasa za jeho nazor na cistotu, Fobusta za jeho info. Neviem ake mas ty kontakty mozno kravatovich a mozno nie ale je iste ze niesi tu sam kto ma hlbsie info ako daaky fanda za ktorych nas tu povazujes.
Spectre: Ja som chodil 6619 kazde rano s 6.40 od oktobra minuleho roka. Posledne dva tyzdne rachotil
klb jak urvany ale zvykol som si. Teraz ju presunuli na 7.00 a kazdy rano chodi uplne iny.
Môžeš konkretizovať? Na ktorých z vás a ako ironicky? Ja proste mám názor odlišný a hlavne ho mám pdložený čímsi iným naž "dopravným fandovstvom". V civilizovanom svete sa vozidlá nezdobia. To je všetko.
A že ty nehovoríš čo si o kom myslíš? To nepokladám za plus ale za mínus. Ja vždy hovorím, čo si o kom myslím.
S499.1023: Tie slova... vyjadrujes sa na niektorych z nas dost podivne a dost ironickymi odvrmi, ja som tiez neni anjel, ale aspon nehovorim na ludi z tohto fora co si o kom myslim, kaslat na to a hotovo. A k tym vozom, zdielam taky nazor, ze pokial voz vyzera pekne a design neobsahuje viac ako tri farby je to o.K. inak sa mi to nelubi. Taka 1808 ta je pekna.
mk
klb jak urvany ale zvykol som si. Teraz ju presunuli na 7.00 a kazdy rano chodi uplne iny.