Pozdravujem všetkých tu "doma"!!! :o)
Chcem srdečne poďakovať všetkým tým, ktorí na mňa i počas mojej veeeeladňovej OČR-ky mysleli a posielali mi zaujímavosti, nehody, stav na tratiach i výpravy domov na mobil. Cením si každé takéto info-a ešte viac takúto skvelú kolegialitu, pretože ma to i v najťažších "skúškach" vždy ubezpečí, že priatelia nezabúdajú! Preto ešte raz ĎAKUJEM!!! :o)
Chcem srdečne poďakovať všetkým tým, ktorí na mňa i počas mojej veeeeladňovej OČR-ky mysleli a posielali mi zaujímavosti, nehody, stav na tratiach i výpravy domov na mobil. Cením si každé takéto info-a ešte viac takúto skvelú kolegialitu, pretože ma to i v najťažších "skúškach" vždy ubezpečí, že priatelia nezabúdajú! Preto ešte raz ĎAKUJEM!!! :o)

, ktory bol po 18. h. nahradeny ZV 7704 a cca od 19.30 h. napokon isiel 7723-24
M: ZV 7108
Darro
Dnes som videl 6264 na linke c.212/5 tabulu ZV NEMAL! Takze asi normalne zo zadelenia. Hmm... ale na Kollarku bola srackaren. HEHE...
Co??? 4202 uz nema RAMUS ops... REMUS