Reply on: COLOR #19886:
Hm, to je fuk, len nech to je v piatok/sobotu a VECER...a ne ze zas kvoli nejakym ludom (ehm, ehm, nechcem ukazovat) sa to zmeni, aby nahodou nesli domou za tmy... :-|
Inak Color, by si kapanek mohol krotit hormony...
. Dobre aj ja pozdravujem frenkyho
fobust
Aj ja mam vazne obavy, ze by Karosa zasavila zo 70 na 0 na dlzku samotnej Karsoy. Jedine ak by narazila to dalsej stojacej a poriadne zabrzdenej Karosy. Ach, ta predstava...