frenky: Tá kofola nie je zlý nápad. Čo takto sa dohodnúť trochu s predstihom, aby to nebolo zase na poslednú chvíľu a mohli si ľudia spraviť čas.
Takže napríklad nedeľa o 14:00 Hodžovo námestie- ďalej sa dohodneme, ale Záhorskú zamietam. Je to v paži a nechce sa mi tam trepať a čo potom taký si. Sorry Mat3j vypýtaj sa od rodičov alebo si to nejako vybav. Môžete ma potom všetci zd.bať za mail Koladovi.
Takže napríklad nedeľa o 14:00 Hodžovo námestie- ďalej sa dohodneme, ale Záhorskú zamietam. Je to v paži a nechce sa mi tam trepať a čo potom taký si. Sorry Mat3j vypýtaj sa od rodičov alebo si to nejako vybav. Môžete ma potom všetci zd.bať za mail Koladovi.
, ale ta torta vyzera zle...

J
Ak z vás niekto pozeral Startrek, tak tam bola humanoidná rasa, ktorej ženy pri svadbe boli celkom nahé. Myslím, že by sa to malo uplatniť aj v našich podmienkach. To že inpirácia je so sci-fi, ako argument nepreváži tento skvelý nápad.:-p Súhlasíte?
Ale tá torta nevyzerá až tak zle. Ja mám rád sladké a aj marcipán