frenky: Tá kofola nie je zlý nápad. Čo takto sa dohodnúť trochu s predstihom, aby to nebolo zase na poslednú chvíľu a mohli si ľudia spraviť čas.
Takže napríklad nedeľa o 14:00 Hodžovo námestie- ďalej sa dohodneme, ale Záhorskú zamietam. Je to v paži a nechce sa mi tam trepať a čo potom taký si. Sorry Mat3j vypýtaj sa od rodičov alebo si to nejako vybav. Môžete ma potom všetci zd.bať za mail Koladovi.
Takže napríklad nedeľa o 14:00 Hodžovo námestie- ďalej sa dohodneme, ale Záhorskú zamietam. Je to v paži a nechce sa mi tam trepať a čo potom taký si. Sorry Mat3j vypýtaj sa od rodičov alebo si to nejako vybav. Môžete ma potom všetci zd.bať za mail Koladovi.
, ale ta torta vyzera zle...
xJ
Dnes:
31/1822 - keď som vošiel do voza na konečnej akoby som vošiel do krčmy. Taký bol zafajčený.
78/2831 - všetko tam hrká, niekto by mal zobrať skrutkovač a skrutky
94/4842 a 97/1805 tretie dvere sú pouvoľňované a hrkajú.
90/4835 fúkar vo vleku cvrlikoce.