Reply on: matoa #18650:
Moze byt. Sice aj ja tu budem, ale mal by som sa ucit, takze asi nepojdem von z izby. Aj dnes som vyletel zo skusky ;-{ Patrilo by sa aspon jednu skusku spravit v januari.
Inak hocikedy hocijaku 39-nu mi mozete napisat.
Vdaka!

A bdiem nad dopravou ako vzdy!!! :o)
M: ZV 7799/8
Z
2831 vcera na 78
2931 vcera na 59(6)
:o)