Reply on: J #18593:
S tou 4061 máš pravdu, bol som sa na ňu pozrieť zbližšia, je to fušerina na entú (najma ten lak). No aspoň že je to len Zimná pohotovosť a neobjavuje sa v premávke s cestujúcimi.


, takze len na mail... Dik.
Tomáš