Reply on: 810zssk #177624:
Akurát mi nie je jasné, čím je by malo byť odôvodnené zníženie spoľahlivosti ostatnej mhd v čase vykonávania posilovej dopravy. To je podobne absurdné, ako keby sa rozhodlo o tom, že napr. 19. deň v mesiaci nebude ZV, lebo však v ostatné dni je záloha zabezpečená a nikde nie je určené, že záložné vozidlá majú byť k dispozícii každý deň.
Viko
Revízori majú byť prioritne nasadení na výkony, kde je predpoklad signifikantných únikov na cestovnom. O tom snáď nemusíme v roku 2024 špeciálne diskutovať.
"Príspevok organizátora" je ale ošemetný - viem si predstaviť, nech je organizátor ekvivalent predajného kanála a "priúčtovanie" MHD k vstupenke odvedie rovnako, ako zmluvný predajca (napr. stánok). Pri paušálnych platbách je riziko ich stanovovania od brucha.