deko: Ked som si pozeral update fotogalerie zo vcera, uvedomil som si, ze ako daleko sme uz pokrocili v modernizacii elektriciek. Az mi to normalne chyba:(


Stalo sa dakomu daco?
, ale viac neviem, pretoze som sa isiel pozriet pri PKO
M: ZV 7717/7; ZV 7799
M: ZV 1819 
M: 2820/7
COLOR
At first: Nebuzeruj
At second: Pomylil som sa, pretoze ta 12 sice presla, ale to bol prvy a na dlhy cas aj posledny voz. Cize doprava NEBOLA obnovena
At third: Na WAPe nie je momentalne ani pridavanie, ani mazanie noviniek
At fourth: Nepridaval som ju ja, ale d3k0
At least: STASTNE A VESELE!