Andrej(Anndy008): Vcera´ked som isiel z vyrocia 10 rokov T6A5 tak o 17:00 som bol na Hl.Stanici a akurat tam stala 6634 a sofer si cistil tie bocne okienka v kabinke.
na 81
Povezd kde chces sediet.



.
.
ferro
2. ak zistim, poslem ti sms, ze kde...
3. cez vikend je 93 dost natrepana
4. nechcem tu rozvijat diskusiu na temu: kde sa lepsie sedi atd.
5. thatzall