Reply on: matoa #16492:
Ano ja pridem do Auparku a pozeram vsetko zavrete, nikde nikoho...J, qwix> teraz je to uz nanic aj tak

Pridam, ze 1819 mal vyjazd o 22:15!!! na L31
Dnesne zalozaky: 2009, 2010, 2629
2829 z 83/4 asi vypadol na kolecko, pretoze v oznacovaci bola dvojkoruna
ZV nic, ale ten voz mozno ani len nevypadol...---
KTO CHCE MAT ZAUJIMAVE INFO, NECH MI NAPISE MAIL. ODPOVIEM HROMADNE, CIZE ASI V PONDELOK ALEBO UTOROK. A LEN TI, CO POZNAM ASPON ODTIALTO!!!
matoa
Inak vcera som bol v Auparku a bola tam 'bomba', tak vsetkych vyhnali a do 50/5 3627 o 14:35 sa nahrnulo 108 ludi(pocital som ich este na zastavke, takze bez zaruky...).A ta buchta za volantom mala na Malej scene uz -8min.!
K tym 88 a 95, podla mna je to smerom do Petrzalky O.K., ale spat idun vzdy naraz.
A co ma stve: Minule cez vikend som bol v DNV a tam je to horibilnejsie. Vsetko uslo, tak som si klofol na 28/35xx, ze pojdem cez Devin, tam som mal mat este 5 minut na prestup, ale tento lofas na 28ke sa vliekol pri Morave tak do 30km/h a pri hrade Devin mal -6min a 29 bola fuc. Dalsia za 35 minut...Nemohli by 28 zladit k prestupu na a z 29, ked uz 20 a 21 musia ist naraz?
Dalej chvalim vodica 70/20xx, ktory mal asi pred tyzdnom odvahu prehnat sa Vajanskym nabrezim v odpoludnajsej zapche po kolajach. Prispel k plynulosti a predbehol tu i predosly spoj 70...
A este ma trapi nieco. Chyba mi povodna linka 205, najma cez vikend z Niv na Bajkalsku. Nemohla by 205 v tomto smere premavat z Kollarovho cez ul.29.augusta, Nivy a Mileticovu na Trnavku?
Pozdravujem ostatnych 'diskusnikov' a prajem prijemne Vianoce...