Reply on: Tomáš #16431:
Jeeežis... naco som ti pisal... zase ta tvoja predstavivost.
ZOSMIESNOVANIE tak to nad nie Tomas... :-I
ZOSMIESNOVANIE tak to nad nie Tomas... :-I
dobry misung. Hehe.
Ber to ako zart a nezapinaj svoju bujnu fantaziu.
Maval
Ale OK, pripomienky beriem na vedomie a akciu "mobil" odlozim z humannych dovodov na povinaocny cas...
PS: Tomas, pasazieri maju rodiny, chodci maju rodiny, soferi maju rodiny, soferi maju mat rozum...
Ozaj, nie je to nahodou tak, ze ak sofer MHD spravi dopravny priestupok (zastavia ho policajti), tak leti z DPMB?