Autobusy uz stoja na trnavskom myte-Na novej zastavke!!!...Ak tu bude niekto mudrejsi ako ja nech to hodi do novinky:-)
dobry misung. Hehe.

A nemysleli len na rodinu, ale aj na cestujucich, ktori su ich druha rodina.
Darro
Tomas: Dal si sa na drogy? Pripadas mi ako daaky moc v pohode. Alebo si o nieco prisiel a citis sa byt muz.