Reply on: Infinity #162617:
Uplne jednoducho, osobne som stal v zapche, nakoniec sme to obisli poza zastavku. Ono to tak skutocne vyzeralo, bus bol krizom od chodnika cez pravy pruh akoby obchadzal prekazku (predtym tam bol odstaveny 4249 za oznacnokom). V lavom pruhu bol Mercedes (take nieco ako G). Vyzeralo to tak, ze sa tukli. Aj dopravne spravy to uvadzali ako dopravnu nehodu.
Peon
Ozaj, približne do akej vzdialenosti od Olejkárskej ul. do Hainburgu majú dosah vysielačky DPB? Hainburg by ma asi nemal prekvapovať, že tam je kvalitný signál čo som počul, lebo od Olejkárskej ul. je to približne rovnako ďaleko ako do Devína podobným smerom.