Reply on: david1 #162235:
Tak zrejme áno, pretože autobusy na Nivy prichádzajú skoro prázdne aj ráno. Popoludní už neodchádzajú až tak prázdne. Samozrejme z prestupných bodov by bolo treba posilniť MHD (Záhumnice, Zlaté Piesky, Cintorín Vrakuňa, Patrónka), veď je to hádam nejaký IDSystém. Ale len so záchytnými parkoviskami.

Mike
Ale tie výpadky (ráno aj poobede)na konci špičky bývajú často hlavne preto, že tie 4 hodiny (+- 2-3 kolá) vodiči jazdia (alebo stoja v zápchach) vkuse, a potom všetci - viacerí naraz - čerpajú prestávky. Denne sa to opakuje na 87, ale trpia tým všetky linky kde vzniká obrovské meškanie po trase (a na jednej strane nie je žiadna prestávka, alebo len krátka) - teda 68, 78, 98, atď ... Ráno to vychádza zvyčajne na 8-9-10 hod. a poobede najčastejšie medzi 18 a 20. hod.