Reply on: omg123 #162224:
Ako asi ťažko boli? Tak ako ja som asi sníval alebo bol v inom meste? Jasne som napísal, že som išiel autom odkiaľ, kam, kedy a koľko a snáď som asi neostal stáť na obchvate pred zjazdom na Gagarinovu lebo sa mi chcelo. Naschvál som si pozeral výpis z knihy jázd, keď som videl príspevok, že neboli zápchy. Netrpím ani senilitou ani inými poruchami aby som si nepamätal čo bolo predchádzajúci deň večer.
omg123
tuto ale je problem ze 74 aj 75 po 18 koncia. cize zostava jediny spoj do juhovychodnej casti mesta.