Reply on: d3k0 #15860:
Linka 21: Nehovoris mi nic nove. Vcera som isiel 12+20. Keby ta 12-ka nemeskala 8 minut... (a to kvoli zmeskanemu KRABUSTovi pred nami). KUA. Nic nefunguje, do smradokolu sa nezmestim, tramvaj meska... Ide to do p... s MHD v tomto meste. Este k tomu ked ti pride serbel 7813+7814, to nie je elektricka, to je humus. A o vozidlach na linke 20 nemusim pisat...
, 2944, 2401, 2408

Z
Neviem, do akých medzí sa posudzuje amaterizmus či profesionalita...nikdy ma v súvislosti s DP nenapadlo zamýšľať sa nad tým...
Nemyslím, že obe kritériá môžu byť posudzované podľa toho, či majiteľ hodnotenia behá po svete v nohaviciach alebo v sukniach (môj prípad). Aspoň medzi ľuďmi v beuse som nikdy nebola postavená pred možnosť zamýšľať sa nad tým...Cením si každý ich názor na moje rozhodnutia a som prekvapená, ako veľmi sú mi "držané palce" a ako často som ubezpečovaná, že som v ich radoch vítaná! Je to istota, ktorá pomáha prekonať ťažkosti - a je to ešte o čosi viac...je to ubezpečenie, že aj keď to nevyjde a predbežne sa nezapojím "medzi svojich" ako vodič, medzi nimi mám stále svoje miesto - a že priateľstvá a dobré vzťahy ostávajú pevné a nezmenené. A je to dobrý pocit.
:o)