Asi coskoro pribudne dalsa kratka plynova Vrakosa. Dnes som videl jednu bez cisla pri ex Ikee ist smerom k Hlavnej stanici.
Mimochodom nemate niekto ponatia kedy sa zacne pohyovat nasa 21tr?
Mimochodom nemate niekto ponatia kedy sa zacne pohyovat nasa 21tr?

M: ZV 4823
Neo
ad TOMAS - je to smutne, ale mas pravdu. Ale aby si to zas nezakrikol! Mozno ze sa aj raz ako dochodza v cistom voze odvezes 3 kola po sebe;-p